Gizlilik Bildirimi

Kişisel bilgilerin gizliliğine saygı bizim için çok önemlidir. Bu gizlilik politikasının (“politika”) yer aldığı ya da buna atıfta bulunulan MSD Hayvan Sağlığı internet siteleri, hakkınızdaki kişisel bilgileri bu politikaya ve yürürlükteki yasalar, yönetmelikler ve düzenlemelere uygun şekilde toplamayı, saklamayı ve korumayı taahhüt eder.
Bu bildirim kişisel verileri aşağıdakilerle bağlantılı olarak nasıl işlediğimizi açıklar: Protect Our Future Too İnternet Sitesi

Bu internet sitesinde hangi veriler hangi amaçla toplanıyor?
Kullanıcının mevsim normallerindeki değişikliklerin evcil hayvanlar üzerindeki etkileri, evcil hayvan sağlığı ve bakımı ile ilgili diğer içerikler hakkında bilgi almak istemesi durumunda adını, e-posta adresini ve evcil hayvan türünü belirtmesi istenir.
Ad, e-postadaki karşılama mesajlarını kişiselleştirmek için kullanılır, e-posta adresi e-postayı ilgili bilgilerle göndermek için kullanılır ve evcil hayvan türü, bilgileri kullanıcıyla daha alakalı hale getirmek için kediler / köpekler veya her ikisi ile ilgili bilgi göndermek için kullanılır.
Ayrıca, kullanıcı veteriner hekim bulma uygulamasını kullandığında posta kodu verileri istenir. Bu durumda, posta kodu MSD Hayvan Sağlığı Veteriner Hekim Bul aracına aktarılır ve kullanıcı belirli posta kodu alanı içindeki veteriner hekimlerin listesini görmek için oraya yönlendirilir.
Posta kodu, kullanıcının belirli bir zamanda coğrafi konumlandırmasında sıcaklık ve hava özelliklerini tanımlamak için kullanılan tarayıcıda da istenir. Bu, özel durumlarda evcil hayvanlara nasıl bakılacağı ile ilgili ipuçları verir. Çerez seçenekleri ve yasal bilgiler için lütfen internet sitesindeki çerezler paneline bakın.Veriler nasıl işlenir?
Veriler, internet sitesinin arka ucunda (veteriner hekim bulma ve tarayıcı uygulamaları için) bir CRM aracı içinde, mevsim normallerindeki değişikliklerin evcil hayvanlar üzerindeki etkileri, evcil hayvan sağlığı ve bakımı ile ilgili bilgileri almak için abone olmaya karar veren kullanıcılara belirli iletişimleri göndermek için işlenir.
MSD Hayvan Sağlığı, kişisel verilerinizin yalnızca yetkili kişilerin erişim sağlaması için güvenli olmasını sağlayarak uygun teknik ve organizasyonel önlemleri almıştır. Ayrıca kişisel verilerin güvenli bir şekilde işlenmesi için dahili politikalarımız mevcuttur.